Pierre BERNARD-REYMOND : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 16-09-1997 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 17-09-1997 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 16-06-1996 : Union pour la démocratie française - Centre des démocrates sociaux (Frankrijk)
  • 17-06-1996 / 19-07-1999 : Union pour la démocratie française - Force démocrate (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Leden 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 22-04-1996 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 22-04-1996 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 29-04-1996 / 15-01-1997 : Subcommissie monetaire zaken
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreblanden en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 14-10-1997 / 03-07-1998 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreblanden en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 03-07-1998 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Hongarije