Honor FUNK : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Duitsland)

Ondervoorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling

Leden 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Polen
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Polen
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Hongarije

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 14-11-1996 : Commissie regionaal beleid
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Tijdelijke Enquêtecommissie BSE (boviene spongiforme encefalopathie)
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Polen
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Tijdelijke Commissie follow-up BSE-aanbevelingen (boviene spongiforme encefalopathie)