Ib CHRISTENSEN : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Regenboogfractie in het Europees Parlement - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Folkebevægelsen mod EF (Denemarken)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Zweden, Finland, IJsland en de Noordse Raad
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Zweden
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EG-Zweden
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EU-Zweden