Pasqualina NAPOLETANO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 11-11-1996 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Italië)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid

Leden 

  • 12-12-1996 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 13-12-1996 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreblanden en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreblanden en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreblanden en de Unie van de Arabische Maghreb

Plaatsvervanger 

  • 11-12-1996 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie begrotingscontrole
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie rechten van de vrouw