Bruno VISENTINI : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito repubblicano italiano (Italië)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 15-01-1992 / 11-06-1992 : Begrotingscommissie
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 12-06-1992 / 18-07-1994 : Commissie energie, onderzoek en technologie
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie institutionele zaken
  • 15-01-1992 / 26-03-1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie institutionele zaken
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël