Pierre CARNITI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Italië)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Italië)

Leden 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-12-1994 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid