Gianni BAGET BOZZO : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie veiligheid en ontwapening

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 11-02-1992 / 13-03-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten