Anna CATASTA : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 11-01-1993 : Fractie voor een Unitair Europees Links - Lid
  • 12-01-1993 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito comunista italiano (Italië)
  • 01-01-1991 / 18-07-1994 : Partito democratico della sinistra (Italië)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN en de Republiek Korea (AIPO)
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie rechten van de vrouw
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie rechten van de vrouw
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 10-12-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada