Enrico FALQUI : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Verdi Europa (Italië)

Leden 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie verzoekschriften
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie energie, onderzoek en technologie
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan