Andrea BONETTI : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 06-10-1992 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau
  • 07-10-1992 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Italië)

Voorzitter 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten en de Raad voor Samenwerking van de Golfstaten

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-06-1991 : Commissie vervoer en toerisme
  • 15-06-1991 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid
  • 17-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Tsjechoslowakije
  • 11-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 18-12-1992 / 18-07-1994 : Commissie vervoer en toerisme
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Republiek Tsjechië en de Republiek Slowakije
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Republiek Tsjechië en de Republiek Slowakije
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid