Luis Filipe Pais BEIRÔCO : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 30-09-1993 : Partido do Centro Democrático Social (Portugal)
  • 01-10-1993 / 18-07-1994 : sem partido (Portugal)

Ondervoorzitter 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie institutionele zaken
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie institutionele zaken
  • 16-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 11-03-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Noorwegen
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EG-Noorwegen
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EU-Noorwegen