Wim van VELZEN : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Nederland)

Ondervoorzitter 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 16-01-1997 / 03-09-1997 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan