Juan María BANDRÉS MOLET : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 25-04-1993 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Penningmeester
  • 26-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Izquierda de los Pueblos (Spanje)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie institutionele zaken
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika