Yves VERWAERDE : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 15-05-1998 : Union pour la démocratie française - Parti républicain (Frankrijk)
  • 16-05-1998 / 19-07-1999 : Démocratie libérale (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1994 / 20-09-1995 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 27-10-1997 / 19-07-1999 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)

Leden 

  • 21-07-1994 / 25-07-1994 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 02-10-1997 / 26-10-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 12-09-1994 / 25-10-1994 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de lidstaten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de lidstaten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de lidstaten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea