Henry CHABERT : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 12-11-1991 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid
  • 13-11-1991 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Geestverwant

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 17-02-1992 / 17-09-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 15-01-1992 / 17-02-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie externe economische betrekkingen