Yvon BRIANT : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 13-08-1992 : Fractie van verenigde Europese democraten - Ondervoorzitter

National parties 

  • 25-07-1989 / 13-08-1992 : Centre national des indépendants (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1989 / 14-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Oostenrijk

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 15-01-1992 / 13-08-1992 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid
  • 15-01-1992 / 13-08-1992 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EG-Oostenrijk
  • 28-01-1992 / 13-08-1992 : Subcommissie veiligheid en ontwapening

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 15-01-1992 / 13-08-1992 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 13-02-1992 / 13-08-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan