Marie-Claude VAYSSADE : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Socialistische Fractie - Lid
  • 11-12-1991 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid van het bureau
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid van het bureau

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie rechten van de vrouw
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN en de Republiek Korea (AIPO)
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, de Interparlementaire Organisatie van de ASEAN (AIPO) en de Republiek Korea
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie rechten van de vrouw
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, de Interparlementaire Organisatie van de ASEAN (AIPO) en de Republiek Korea
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, de Interparlementaire Organisatie van de ASEAN (AIPO) en de Republiek Korea