Simone VEIL : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Liberale en Democratische Fractie - Ondervoorzitter

National parties 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Union pour la démocratie française (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, ... (ACS-EEG)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, het Caribische en de EEG (ACS-EEG)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de ACS en de EEG (ACS-EEG)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid
  • 28-01-1992 / 30-03-1993 : Subcommissie rechten van de mens
  • 18-09-1992 / 30-03-1993 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 18-11-1990 : Politieke Commissie
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie rechten van de vrouw
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika