Jacques VERNIER : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 17-04-1993 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 17-04-1993 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië
  • 15-01-1992 / 17-04-1993 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 11-02-1993 / 17-04-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 12-03-1991 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 13-03-1991 / 14-01-1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 15-01-1992 / 17-04-1993 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 13-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland
  • 11-02-1993 / 17-04-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland