Pedro Manuel CANAVARRO : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 05-12-1990 : Socialistische Fractie - Lid
  • 06-12-1990 / 18-07-1994 : Regenboogfractie in het Europees Parlement - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 17-02-1991 : Partido Socialista (Portugal)
  • 18-02-1991 / 18-07-1994 : Partido Renovador Democratico (Portugal)

Leden 

  • 26-07-1989 / 18-02-1991 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie jeugd, cultuur onderwijs, media en sport
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb