Frédéric ROSMINI : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Joegoslavische Republieken
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie regionaal beleid, ruimtelijke ordening en betrekkingen met de regionale en plaatselijke besturen
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de voormalige Joegoslavische Republieken
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de voormalige Joegoslavische Republieken
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico