Harald NEUBAUER : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 12-05-1991 : Technische Fractie Europees Rechts - Lid
  • 13-05-1991 / 21-06-1992 : Technische Fractie Europees Rechts - Lid van het bureau
  • 22-06-1992 / 30-01-1994 : Technische Fractie Europees Rechts - Lid
  • 31-01-1994 / 18-07-1994 : Niet-ingeschrevenen

National parties 

  • 25-07-1989 / 17-02-1991 : Die Republikaner (Duitsland)
  • 18-02-1991 / 31-12-1992 : parteilos (Duitsland)
  • 01-01-1993 / 18-07-1994 : Deutsche Liga (Duitsland)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Malta
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Malta
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta