Juan José de la CÁMARA MARTÍNEZ : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Ondervoorzitter 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Bulgarije, Roemenië en Albanië
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Albanië, Bulgarije en Roemenië
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid