Birgit BJØRNVIG : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Regenboogfractie in het Europees Parlement - Voorzitter

National parties 

  • 25-07-1989 / 31-12-1992 : Folkebevægelsen mod EF (Denemarken)
  • 01-01-1993 / 18-07-1994 : Juni-Bevægelsen (Denemarken)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie rechten van de vrouw
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EEG-Turkije
  • 15-01-1992 / 26-10-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie rechten van de vrouw
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 26-10-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Polen
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Polen
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EU-Polen