Tove NIELSEN : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Venstre (Denemarken)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie begrotingscontrole
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël