Maxime J.M. VERHAGEN : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christen Democratisch Appèl (Nederland)

Ondervoorzitter 

  • 17-02-1992 / 17-09-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 24-11-1989 / 12-09-1990 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, ... (ACS-EEG)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, het Caribische en de EEG (ACS-EEG)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de ACS en de EEG (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 16-02-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie ontwikkelingssamenwerking

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie jeugd, cultuur onderwijs, media en sport
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie rechten van de mens
  • 11-03-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 11-02-1993 / 22-06-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China