Jan Willem BERTENS : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 26-07-1994 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid
  • 27-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Democraten 66 (Nederland)

Voorzitter 

  • 12-09-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie veiligheid en ontwapening

Leden 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie verzoekschriften
  • 30-08-1994 / 12-09-1994 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 24-10-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie rechten van de mens
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie verzoekschriften
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie externe economische betrekkingen