Herman A. VERBEEK : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 29-04-1994 : Regenboog/Politieke Partij Radikalen (Nederland)
  • 30-04-1994 / 18-07-1994 : De Groenen (Nederland)

Ondervoorzitter 

  • 08-12-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie visserij

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Noorwegen
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Polen
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie landbouw, visserij en plattelandsontwikkeling
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Polen
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EU-Polen

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China