Lode J.C. VAN OUTRIVE : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Socialistische Partij (België)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico