Patrick Mark COONEY : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fine Gael Party (Ierland)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie institutionele zaken
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EEG-Turkije
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen