Josep VERDE I ALDEA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid
  • 06-09-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Ondervoorzitter 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Europees Parlement
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Bureau van het Europees Parlement
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Europees Parlement
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie rechten van de mens
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie institutionele zaken