Kenneth COATES : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 31-12-1997 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid
  • 01-01-1998 / 19-07-1999 : Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 05-10-1998 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten

Leden 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie mensenrechten
  • 14-09-1998 / 05-10-1998 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 10-08-1994 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 10-08-1994 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 16-01-1997 / 13-02-1997 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR
  • 03-03-1997 / 15-01-1998 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 14-10-1997 / 15-01-1998 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR