Juan Luis COLINO SALAMANCA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Voorzitter 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 03-10-1995 : Commissie regionaal beleid
  • 25-01-1996 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Tijdelijke Enquêtecommissie BSE (boviene spongiforme encefalopathie)
  • 16-01-1997 / 11-03-1997 : Commissie verzoekschriften
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 05-12-1997 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid