Arturo Juan ESCUDER CROFT : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 08-10-1992 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 08-10-1992 : Partido Popular (Spanje)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, ... (ACS-EEG)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, het Caribische en de EEG (ACS-EEG)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de ACS en de EEG (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 08-10-1992 : Commissie regionaal beleid, ruimtelijke ordening en betrekkingen met de regionale en plaatselijke besturen
  • 18-09-1992 / 08-10-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie
  • 22-02-1991 / 14-01-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 15-01-1992 / 08-10-1992 : Begrotingscommissie
  • 15-01-1992 / 08-10-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking