Miguel ARIAS CAÑETE : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Europese Democratische Fractie - Lid
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Coalición Popular (Spanje)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Spanje)

Leden 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie

Plaatsvervanger 

  • 24-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling