Miguel ARIAS CAÑETE : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 11-02-1990 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 12-02-1990 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Popular (Spanje)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1989 / 13-12-1990 : Commissie Begrontingscontrole

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Begrotingscommissie
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Begrotingscommissie
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie visserij
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie landbouw, visserij en plattelandsontwikkeling