Miguel ARIAS CAÑETE : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanje)

Voorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie visserij
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid

Leden 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Commissie visserij
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Tsjechische Republiek

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 17-01-1995 : Begrotingscommissie
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie visserij