Carlos María BRU PURÓN : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 04-02-1999 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 04-02-1999 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Leden 

  • 11-02-1999 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 11-02-1999 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël

Plaatsvervanger 

  • 11-02-1999 / 19-07-1999 : Commissie vervoer en toerisme