Pío CABANILLAS GALLAS : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-11-1990 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau
  • 19-11-1990 / 10-10-1991 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 10-10-1991 : Partido Popular (Spanje)

Leden 

  • 26-07-1989 / 10-10-1991 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 26-07-1989 / 10-10-1991 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 10-10-1991 : Commissie institutionele zaken