Jesús CABEZÓN ALONSO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 20-06-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 20-06-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Ondervoorzitter 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico

Leden 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 16-01-1997 / 20-06-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 24-02-1999 / 20-06-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 08-11-1994 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 08-11-1994 / 02-05-1995 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 02-05-1995 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 20-06-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 11-03-1997 / 20-06-1999 : Commissie verzoekschriften