José ÁLVAREZ DE PAZ : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Socialistische Fractie - Lid
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Leden 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland

Plaatsvervanger 

  • 14-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking