Winifred M. EWING : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie Europese Radicale Alliantie - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Scottish National Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 23-09-1998 / 19-07-1999 : Commissie visserij

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie begrotingscontrole
  • 24-10-1994 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 24-10-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie monetaire zaken
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : Tijdelijke enquêtecommissie communautair douanevervoer
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Tijdelijke Enquêtecommissie communautair douanevervoer
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de lidstaten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 16-01-1997 / 19-12-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de lidstaten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 19-12-1997 / 19-07-1999 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 14-09-1998 / 23-09-1998 : Commissie visserij
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de lidstaten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media