José BARROS MOURA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista (Portugal)

Leden 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 21-07-1994 / 27-10-1995 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 21-07-1994 / 17-11-1995 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie verzoekschriften
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
  • 27-10-1995 / 17-11-1995 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Subcommissie rechten van de mens
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie institutionele zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie verzoekschriften
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie mensenrechten
  • 14-10-1997 / 11-05-1998 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
  • 11-05-1998 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 01-02-1995 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 01-02-1995 / 14-02-1996 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 14-02-1996 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid