José Vicente CARVALHO CARDOSO : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 14-07-1993 : Partido do Centro Democrático Social (Portugal)
  • 15-07-1993 / 18-07-1994 : sem partido (Portugal)

Leden 

  • 26-07-1989 / 13-10-1989 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie landbouw, visserij en plattelandsontwikkeling
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 12-09-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 11-10-1989 / 14-01-1992 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie energie, onderzoek en technologie
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie visserij
  • 03-06-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Europese Economische Ruimte
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte