António Antero COIMBRA MARTINS : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Socialista (Portugal)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie jeugd, cultuur onderwijs, media en sport
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie verzoekschriften
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Unie van Socialistische Sovjetrepublieken
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie verzoekschriften
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie vervoer en toerisme
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Polen
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie vervoer en toerisme
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Polen
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EU-Polen