Edward NEWMAN : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Voorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie verzoekschriften

Ondervoorzitter 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie verzoekschriften

Leden 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Commissie verzoekschriften
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 09-08-1994 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 21-07-1994 / 16-10-1994 : Commissie institutionele zaken
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 16-01-1997 / 10-11-1998 : Commissie institutionele zaken
  • 11-11-1998 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid