Alexander C. FALCONER : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen en de Golfstaten
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen en de Golfstaten
  • 19-01-1996 / 15-01-1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie externe economische betrekkingen

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 10-08-1994 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 10-08-1994 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China