Fred CATHERWOOD : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 04-02-1992 : Europese Democratische Fractie - Lid van het bureau
  • 05-02-1992 / 30-04-1992 : Europese Democratische Fractie - Lid
  • 01-05-1992 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Europees Parlement
  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Bureau van het Europees Parlement

Ondervoorzitter 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Hongarije
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Commissie jeugd, cultuur onderwijs, media en sport
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 25-01-1994 / 18-07-1994 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten