Kenneth D. COLLINS : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Voorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Leden 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Litouwen
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Litouwen

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 10-08-1994 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 10-08-1994 / 17-10-1994 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken