Michael N. ELLIOTT : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Polen

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 16-01-1997 / 15-01-1998 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 15-01-1998 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid